Lista

Akcje wyjazdowe - pobieranie krwi w woj. łódzkim


czerwona czcionka oznacza pobieranie w autobusie, czarna w budynku

DataNazwaMiejscowośćUlicaNrOdDo
2017-11-23 Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika Wieluń Sieradzka 54 09:00 11:30
2017-11-23 ZS Nr 2 im.prof.J.Groszkowskiego Pabianice Jana 27 10:00 13:00
2017-11-23 Zespół Szkół CentrumKształcenia Rolniczego im.J.Dziubińskiej (ZSP) Zd. Dąbrowa Zduńska Dąbrowa 64 09:00 11:00
2017-11-23 ZSZ Nr 3 Skierniewice Działkowa 10 09:00 12:00
2017-11-23 Przewozy Regionalne Kruszewiec Kruszewiec Kruszewiec 104 13:00 16:00
2017-11-23 PŁ Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Administracji Łódź Stefanowskiego 18/22 10:00 16:00
2017-11-24 Kino Górnik Łęczyca Kaliska 45 08:00 11:30
2017-11-24 ZSP Nr 3 Bełchatów Czapliniecka 96 08:00 12:00
2017-11-24 ZSZ Nr 1 im.St.Staszica Kutno Oporowska 7 10:30 12:30
2017-11-25 Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności Łódź Rzgowska 17 10:00 14:00
2017-11-25 Urząd Gminy Bielawy Garbarska 11 12:00 14:30
2017-11-26 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Koluszki Słowackiego 28 08:00 11:30
2017-11-26 Parafia NMP Królowej Polski Włodzimierzów Łęczyńska 31 10:00 13:00
2017-11-26 Urząd Gminy Goszczanów Kaliska 19 09:00 12:00
2017-11-26 Parafia Najświętszej Marii Panny-Jacek Kijas Pajęczno Plac Dworcowy 2 09:30 12:00
2017-11-27 Przychodnia Łowicz Powstańców 37 09:00 11:00
2017-11-27 SP ZOZ Szpital Powiatowy im.E.Biernackiego Opoczno Partyzantów 30 08:00 12:00
2017-11-27 ZSP nr 4 (Gastronomik ) Łódź Sienkiewicza 88 08:00 12:00
2017-11-27 UM - Wydział Wojskowo Lekarski Łódź pl. Hallera 1 10:00 16:00
2017-11-28 CKZiU (dawne ZSP Nr 19) Łódź Żeromskiego 115 09:00 12:00
2017-11-28 Zespół Szkół Rolniczych Czarnocin Poniatowskiego 5 10:00 12:00
2017-11-28 UŁ Wydział Prawa i Administracji Łódź Kopcińskiego 8/12 10:00 16:00
2017-11-28 Technikum Elektroniczne Zduńska Wola Łaska 61 08:30 11:30
2017-11-28 ZSZ Ozorków Juliusza Słowackiego 2 08:30 10:30
2017-11-28 ZSOgól. Ozorków R.Traugutta 1 11:00 13:00
2017-11-29 Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich Łódź Drewnowska 171 09:00 12:00
2017-11-29 ZSP Nr 2 Łowicz Blich 10 09:00 11:30
2017-11-29 PŁ Stołówka Łódź Al. Politechniki 3a 10:00 16:00
2017-11-29 ZSP Nr 1 Łowicz Podrzeczna 30 09:00 12:00
2017-11-30 Klub HDK Cementownia WARTA S.A. Działoszyn Grota Roweckiego 2 09:00 11:30
2017-11-30 ZSR w Widzewie Ksawerów Szkolna 12 10:00 13:00
2017-11-30 ZSP Nr 3 Tomaszów Mazowiecki Legionów 47 09:00 14:00
2017-11-30 ZSZ Nr 1 Skierniewice Pomologiczna 6 09:00 11:30
2017-11-30 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa,Telewizyjna i Teatralna Łódź Targowa 61/63 10:00 14:00
2017-11-30 ZSP Nr 3 Łódź Kilińskiego 159 08:00 12:00
2017-12-01 MPK Łódź Wierzbowa 51 08:00 12:00
2017-12-01 Kino Górnik Łęczyca Kaliska 45 08:00 11:30
2017-12-01 Conduent Łódź Gdańska 47/49 11:00 13:00
2017-12-01 Wieruszów - Zespół Szkół Wieruszów Szkolna 5 08:00 10:30
2017-12-02 Mikołajki Piotrków Trybunalski Słowackiego 74 09:00 13:00
2017-12-02 Centrum Kształcenia Edukator Brzeziny Brzeziny Konstytucji 3 maja 5 10:00 12:00
2017-12-03 O.S.P Brudzewice 67a 10:00 13:00
2017-12-03 Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Buczku Buczek Prosta 3 09:00 12:00
2017-12-03 Klasztor Bernardynów Warta Klasztorna 9 09:00 12:00
2017-12-03 Państwowa Straż Pożarna Wieluń Wodna 1 09:00 11:30
2017-12-03 Parafia Rzymskokatolicka Świętej Rodziny Łódź Wyszyńskiego 41A 11:30 13:30
2017-12-03 OSP Rozprza Rynek 28 10:00 13:00
2017-12-04 Przychodnia Łowicz Powstańców 37 09:00 11:00
2017-12-04 SP ZOZ Szpital Powiatowy im.E.Biernackiego Opoczno Partyzantów 30 08:00 12:00
2017-12-04 ZSP Nr 20 Łódź Warecka 41 11:00 13:30
2017-12-04 II LO Medyk Łowicz Ułańska 2 09:00 12:00
2017-12-04 ZSZ Nr 2 Kutno Kościuszki 11 10:30 13:00
2017-12-04 XV LO im.J.Kasprowicza Łódź Traktorowa 77 08:30 10:30
2017-12-04 Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej PŁ Łódź Wólczańska 215 10:00 16:00
2017-12-05 Rossmann SDP Łódź św. Teresy 109 10:00 13:00
2017-12-05 Hurtap Łęczyca Górnicza 2 09:00 12:00
2017-12-05 ZS Nr 3 im.W. Grabskiego Kutno Kościuszki 24 10:30 13:00
2017-12-05 II LO Sieradz Żeromskiego 8 09:00 12:00
2017-12-05 ZSZ Nr 1 Zduńska Wola Żeromskiego 10 08:30 11:30
2017-12-05 UŁ Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Łódź Rewolucji 1905 r 41 10:00 16:00
2017-12-06 Manufaktura- Mikołajki Łódź 12:00 16:30
2017-12-06 Urząd Miejski Pabianice Zamkowa 16 13:00 16:00
2017-12-06 I LO im.J. Chełmońskiego Łowicz Bonifraterska 3 09:00 11:30
2017-12-06 Zakład Karny Sieradz Orzechowa 0 09:00 12:00
2017-12-06 UM - Wydział Wojskowo Lekarski Łódź pl. Hallera 1 10:00 16:00
2017-12-07 I LO im.J.Śniadeckiego Pabianice Moniuszki 132 10:00 13:00
2017-12-07 ZSZ nr 2 im.Długosza Wieluń Traugutta 12 08:30 11:30
2017-12-07 ZSP Nr 4 Bełchatów Czapliniecka 98 09:00 12:00
2017-12-07 ZSP Nr 1 im.K.S. Wyszyńskiego Łęczyca Ozorkowskie Przedmieście 2 09:00 12:00
2017-12-07 Zakład Doskonalenia Zawodowego Łódź Łąkowa 4 09:00 12:00
2017-12-08 Klub HDK-Galeria Ogrodów Konstantynów Łódzki Jana Pawła II 9 08:30 11:30
2017-12-08 Kino Górnik Łęczyca Kaliska 45 08:00 11:30
2017-12-08 Instytut "Centrum Zdrowia Matki Polki" Szpital Ginekologiczno-Położn Łódź Rzgowska 281/289 08:30 12:00
2017-12-08 zespół szkół mechanicznych radomsko brzeznicka 20 11:00 14:30
2017-12-09 Królewska Kutno Królewska 10:00 13:00
2017-12-09 OSP Smardzewice Główna 18 10:00 13:00
2017-12-10 Parafia Narodzenia Pańskiego Pajęczno Ogrodowa 4 09:30 12:00
2017-12-10 Szkoła Podstawowa Biała Kościelna 4 09:30 12:30
2017-12-10 Rynek Miasta Uniejów Rynek Miasta 0 10:00 12:30
2017-12-10 OSP Stara Sobótka 29 Stara Sobótka 29 09:30 13:00
2017-12-10 Gminny Ośrodek Kultury Wola Krzysztoporska Południowa 2 10:00 13:00
2017-12-10 OSP Kwiatkowice Łaska 35 10:00 13:00
2017-12-10 OSP Justynów Główna 74 11:00 14:00
2017-12-11 Przychodnia Łowicz Powstańców 37 09:00 11:00
2017-12-11 SP ZOZ Szpital Powiatowy im.E.Biernackiego Opoczno Partyzantów 30 08:00 12:00
2017-12-11 I LO im. H. Dąbrowskiego Kutno Dąbrowskiego 1 10:30 13:00
2017-12-11 ZSP Nr 1 Łask 9-go Maja 28 08:30 11:30
2017-12-11 Izba Administracji Skarbowej Łódż Al. T.Kościuszki 83 10:00 13:00
2017-12-11 Zespół Szkół Ogrodniczych Ostrów 55 12:30 14:30
2017-12-11 Szkoła Podstawowa nr 1 Tuszyn Piotrkowska 15 10:00 13:00
2017-12-12 LO im.Marii Konopnickiej Poddębice Mickiewicza 13/15 09:00 12:00
2017-12-12 LO im. B. Prusa Skierniewice Sienkiewicza 10 09:00 11:00
2017-12-12 I LO im.K.Wielkiego Zduńska Wola Dąbrowskiego 6 08:30 11:30
2017-12-12 LO Złoczew Szeroka 1 09:00 11:00
2017-12-12 ZSP im. Jadwigi Grodzkiej Łęczyca Jana Pawła II 1 08:30 11:30
2017-12-12 ZSP Nr 1 Tomaszów Mazowiecki Św. Antoniego 29 08:00 12:00
2017-12-13 Fitness Club Forma Sieradz Jana Pawła II 3 09:00 12:00
2017-12-13 II LO Tomaszów Mazowiecki Jałowcowa 10 09:00 12:30
2017-12-13 III LO im.T.Kosciuszki Łódź Sienkiewicza 46 09:00 11:00
2017-12-13 XXXI LO Łódź Kruczkowskiego 4 09:00 12:00
2017-12-13 Szkoła Podstawowa nr 125 Łódź Dzwonowa 18/20 13:00 15:30
2017-12-13 Zespół Szkół Poligraficznych(dawniej ZSP nr 18) Łódź Edwarda 41 09:00 11:00